Просимо вибачення, через надмірне навантаження завантаження зображень призупинено.


Часті запитання

Ми склали цей перелік питань в інтересах клієнтів і потенційних клієнтів. Якщо у Вас є питання, на які тут немає відповіді, не соромтеся запитувати.

1. Які обмеження накладає безкоштовний хостинг?

Файли повинні бути не більші, ніж Кб, допустимі типи файлів GIF, JPG, PNG, BMP, SWF, PDF, ZIP, і не допускаються зображення дорослого змісту або з порушенням авторських прав.

2. Чи дозволено прямі посилання на завантажені файли?

Так. Коли ви заливаєте зображення, отримуєте лінк на цей файл. Цей лінк потім можна розмістити на будь-якому ресурсі інтернету.

3. Чи є обмеження на кількість файлів?

Обмеження немає. Хіба що, якщо файли створюють значне завантаження, можуть бути видалені. Самі розумієте, наш сервіс не розрахований на хостинг зображень для великих ресурсів, що створюють значний трафік.

4. Які зображення я можу завантажувати?

По-перше, жодної порнухи. По-друге файли, розміщення яких порушує авторські права. І третє, із забороненим змістом (напр. дитяча порнографія, зоофілія, закликами до державного перевороту, більше не згадаю). Якщо Ви не впевнені, можете запитатись у нас. Якщо помітимо зображення, які порушують вищезгадані умови, видалимо одразу ж.

5. Чи дозволено контент еротичного або порнографічного характеру?

Ні. Дивись відповідь 4.

6. Чи зображення будуть закритими від посторонніх?

Так, поки Ви не поділитесь з кимось посиланням, доступ буде закритий.

7. Чи буде закрита адреса електронної пошти?

Так. Навіть якщо Ви залишите адресу е-пошти, ми нікому її не будемо повідомляти. На неї прийде лише один лист з посиланнями на зображення.

8. Ще якісь запитання?

Напишіть листом на скриньку majesty@nashemisto.if.ua.